gamer

انواع مدل قرارگیری پایه پلی استیشن 5

نحوه اتصال پایه به صورت عمودی یا افقی و یافتن پیچ برای پلی استیشن 5 توضیح داده شده است

پلی استیشن 5 یک کنسول بزرگ است و به فضای زیادی نیاز دارید ، و بسته به اینکه می خواهید آن را به صورت افقی یا عمودی قرار دهید باید فضای مناسبی را برای آن در نظر بگیرید.

برای انجام این کار ، باید پایه را به یکی از دو روش مختلف به کنسول وصل کنید تا مطمئن شوید که محل قرارگیری کنسول شما تا حد ممکن ایمن است.

در این مقاله در مورد نحوه اتصال پایه به صورت عمودی و افقی توضیح داده می شود تا به شما در پیدا کردن فضای مناسب برای این کنسول بزرگ کمک کند.

مطلب مرتبط : لیست قیمت ps5

نحوه اتصال پیچ و پایه

در صورتی که بخواهید کنسول را به صورت عمودی قرار دهید باید حتما بدانید که که پایه را به چه صورت به کنسول وصل کنید تا به شکل مناسبی قرار بگیرد چون عملا بدون پایه امکان قرار دادن کنسول به شکل عمودی وجود ندارد.

در قسمت زیر این کنسول بازی یک فضای خالی کوچک وجود دارد که برای قرار دادن پایه و نصب آن طراحی شده همچنین پیچ را می توانید در داخل پایه پیدا کنید، برای رسیدن به پیچ ، باید پایه و قلاب پایه را بچرخانید تا بتوانید به این قسمت برسید. برداشتن پیچ ممکن است بسیار سخت باشد ، اما اگر آن را نگه دارید ، می توانید آن را آزاد کنید.

قراردهی عمودی کنسول پلی استیشن5

مرحله 1:

اگر میخواهید که کنسول شما به صورت عمودی ایستاده باشد پیشنهاد می کنم حتما از پایه استفاده کنید این برای امنیت دستگاه خیلی اهمیت دارد و با کمک پایه جایگاه کنسول مطمئن تر است.

برای اتصال پایه ، ابتدا می خواهید پیچ ​​را از پایه خارج کنید. به راحتی می توانید این کار را با چرخاندن پایه انجام دهید و پس از در دست گرفتن پیچ ، مطمئن شوید که آن را در جایی امن قرار داده اید.

همچنین اطمینان حاصل کنید که قلاب های متصل به پایه به درستی در وسط قرار گرفته اند.

مرحله 2:

کنسول را با طرف عقب رو به بالا و پایین رو به سمت خود قرار دهید.

مرحله 3:

یک درپوش پیچ را مشاهده می کنید که باید آن را بردارید. (این ممکن است برای افرادی که ناخن های کوتاهی دارند بسیار مشکل باشد.)

مرحله 4:

برای ایمن نگه داشتن درپوش پیچ ، آن را درون پایه ، کنار جایی که پیچ را پیدا کرده اید ، قرار دهید.

حال ، شما باید پایه را با قرار دادن آن در سوراخی که برای پیچ آشکار کرده اید ، متصل کرده و اطمینان حاصل کنید که قلاب ها در پشت کنسول قرار گرفته اند در نهایت ، شما می خواهید پیچ ​​را با استفاده از یک سکه محکم کنید.

مرحله 5:

البته هنگامی که از محکم بود پیچ مطمئن شدید. حال در مرحله آخر کنسول را به صورت عمودی قرار داده و شروع به بازی کنید.

مطلب مرتبط : قیمت ps4

قراردهی افقی کنسول پلی استیشن

شما می توانید کنسول خود را هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی استفاده کنید. پس بسته به فضایی که برای کنسول خود اختصاص داده اید می توانید حق انتخاب در نحوه قرار دادن کنسول داشته باشید.

مرحله 1:

قبل از اینکه شروع به چسباندن پایه کنید ، باید قلاب پایه را بچرخانید تا در قسمت شمال غربی قسمت مرتفع پایه قرار گیرد.

مرحله 2:

کنسول را را در سمت چپ آن رو به سمت خود قرار دهید.

مرحله3:

در این موقعیت ، شما باید بتوانید مجموعه ای از نمادها را شبیه به دکمه های سنتی سونی ، در قسمت داخلی بال راست مشاهده کنید.

مرحله 4

شما می خواهید قلاب های پایه را در بالای مربع ها در دو طرف این خط نمادها قرار دهید. این کار را با دقت ، اما محکم انجام دهید تا مطمئن شوید قلاب ها به درستی متصل شده اند. حال در هر جایی که فکر می کنید مناسب است کنسول خود را قرار دهید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

+ نوشته شده در چهارشنبه 28 مهر 1400ساعت 19:56 توسط hosein | | تعداد بازدید : 109